منطقه ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی

منطقه: ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان نرم افزار مایکروسافت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «پلنگ سیاه» به جمع میلیاردرها پیوست

فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» به کارگردانی «رایان کوگلر» به عنوان سی‌وسومین فیلم تاریخ سینما به فروشی بالغ بر یک میلیارد دلار دست یافت.

«پلنگ سیاه» به جمع میلیاردرها پیوست

«پلنگ سیاه» به جمع میلیاردرها پیوست

عبارات مهم : تاریخ

فیلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» به کارگردانی «رایان کوگلر» به عنوان سی وسومین فیلم تاریخ سینما به فروشی بالغ بر یک میلیارد دلار دست یافت.

به گزارش ایسنا، این فیلم که هجدهمین اثر در دنیای سینمایی مارول به کارگردانی «رایان کوگلر» است در بیست وششمین روز اکران جهانی خود مجموع فروش خود را از مرز یک میلیارد دلار گذراند تا شانزدهمین محصول دیزنی و سی وسومین فیلم تاریخ سینمای نام گیرد که به کلوب میلارد دلاری ها وارد می شود.

«پلنگ سیاه» همچنین هفتمین فیلم ابرقهرمانی است که به چنین فروشی دست پیدا می کند و این فیلم با گذر از «شوالیه سیاه» (۵۳۵ میلیون دلار) بعد از «انتقام جویان» (یک میلیارد دلار) پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ سینمای آمریکاست.

این فیلم در گیشه بین المللی نیز تاکنون فروش ۵۰۰ میلیون دلاری را به ثبت رسانده و در چین به عنوان اخرین بازار خارجی خود در هفته اول نمایش به فروشی بالغ بر ۶۰ میلیون دلار رسیده است.

«پلنگ سیاه» با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری ساخته شده است است و صرف چنین هزینه بالایی تاکنون جهت ساخت فیلمی با بازیگران تماما سیاه پوست بی سابقه بوده است.

در این فیلم «چادویک بوزمن» در نقش پلنگ سیاه در کنار بازیگرانی چون «مایکل بی.جردن»، «لوپیتا نیونگو»، «دانای گوریرا»، «مارتین فریمن»، «فارست ویتاکر» و «اندی سرکیس» به ایفای نقش پرداخته است.

«پلنگ سیاه» به جمع میلیاردرها پیوست

واژه های کلیدی: تاریخ | میلیون | سینمای | سینمایی | میلیاردر | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog