منطقه ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی

منطقه: ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان نرم افزار مایکروسافت

گت بلاگز بین‌الملل ظرفیت تولید نفت کشور عزیزمان ایران 25 درصد رشد خواهد داشت/ اکنون وقت اقدام علی

وزیر نفت کشور عزیزمان ایران به صورت اختصاصی با خبرگزاری رویترز مصاحبه کرد.

ظرفیت تولید نفت کشور عزیزمان ایران 25 درصد رشد خواهد داشت/ اکنون وقت اقدام علی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان، بیژن زنگنه — وزیر نفت کشور عزیزمان ایران — در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفت به نظر من در پنج سال آینده ظرفیت تولید نفت در کشور عزیزمان ایران به لطف پروژه های نفتی تازه با شرکت های بین المللی 25 درصد زیاد کردن خواهد یافت.
زنگنه در وین بعد از نشست شرکت کشورهای تولیدکننده نفت اوپک گفت: «یک گام مهم انتخابات همین است لیکن در این انتخابات مردم به تعامل مثبت با دنیا آری گفتند.»

عبارات مهم : ایران

وی افزود: «امیدوارم این خبر به نحوی مثبت درک شود خصوصا از سوی ابرقدرت جهان.»
زنگنه گفت: «اکنون وقت اقدام علیه کشور عزیزمان ایران نیست.»
وی گفت: «این انتخابات خبر بسیار روشنی به دنیا بود. بیش از 60 تا 65 درصد از افراد جوان در ایران، افراد میانسال و دانشجویان این خبر را فرستادند. امیدوارم دنیا این خبر را به نحوی مثبت دریافت کند.»
زنگنه گفت امیدوار است کشور عزیزمان ایران در امسال میلادی با توتال فرانسه، لوک اویل روسیه و نیز مائرسک دانمارک و احتمالا پترامینای اندونزی توافقات نفتی امضا کند.
وی افزود زیاد کردن ظرفیت تولید نفت کشور عزیزمان ایران نباید موجب لطمه به همکاری با اوپک شود.
زنگنه گفت: «همه تصمیمات اوپک تصمیمات کوتاه مدت هست. ظرفیت تولید بخشی از برنامه های بلندمدت ماست.»
وی افزود از همکاری خوب موجود در داخل این سازمان، همکاری اوپک با روسیه به عنوان عضو غیراوپک و نیز پایبندی محکم اعضای اوپک و غیراوپک به کم کردن تولید به نحوی مثبت شگفت زده شده است است.
وزیر نفت کشور عزیزمان ایران گفت: «بعد از گذشت بیش از دو سال به نظرم نخستین بار است که ما یک نشست بدون مساله داشتیم. من نزدیک به 20 سال است در اوپک هستم و نخستین بار است از اعضای اوپک وغیراوپک پایبندی صددرصدی می بینم.»
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | انتخابات | بین الملل | بیژن زنگنه | وزیر نفت ایران | ظرفیت تولید نفت ایران | کشورهای تولید کننده نفت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog