منطقه ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی

منطقه: ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان نرم افزار مایکروسافت

گت بلاگز خوزستان پرده برداری از مته حفاری دندانه ای با فناوری بومی

امروز، دوشنبه 8 خردادماه، در مراسمی از مته حفاری دندانه ای با فناوری بومی از سوی جهاد دانشگاهی خوزستان رونمایی شد.

پرده برداری از مته حفاری دندانه ای با فناوری بومی

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ حسن محمدی مجد، مدیر پروژه طراحی و ساخت مته حفاری دندانه ای گفت: همه کسانی که در این پروژه سهیم بودند این لحظات جهت آن ها خاص هست، این پروژه یکی از پروژه های مهم و بزرگ جهاد دانشگاهی است که با همکاری شرکت مناطق نفتخیز جنوب انجام پذیرفت.

عبارات مهم : پروژه
وی بیان داشت: تکنولوژی های بسیار پیچیده و هایتکی در این پروژه وجود داشت؛ پرسشها فنی متفاوت از جمله هندسه پیچیده این مته را پشت سر گذاشتیم و حتی جهت عملکرد مناسب آن ۵۰ صفحه فضایی را مورد بررسی قرار دادیم.

محمدی با اشاره به تدوین دانش فنی خاص در این پروژه خاطرنشان کرد: بعضی مواقع به مسائلی در حوزه مونتاژ می رسیدیم که احساس می کردیم این پروژه به آخر رسیده ولی از تجربیات اساتید صنعت بسیاری در بدنه نفت بهره مند شدیم.

مدیر پروژه طراحی و ساخت مته حفاری دندانه ای ایرانی اذعان داشت: جهت ساخت مته حفاری دندانه ای توانستیم این دانش را بومی سازی کنیم و اگر دو بال صنعت و دانشگاه نبود به این موفقیت دست پیدا نمی کردیم.

وی افزود: بعد از آزمون میدانی، اول پشتیبانی و حمایت ها آنقدر خوب بود که در مراحل بعدی شاهد بهینه سازی بهتری بودیم، در ارزیابی کاملا دقیق از نیازهای کشور و صنعت نفت این پروژه مهم را انجام دادیم و در حال حاضر نیز توانستیم در مناقصه تولید ۸۷۰ قلم مته دندانه ای موفق شویم که از برکت یک پروژه پژوهشی با اعتماد مناطق نفتخیز جنوب محقق شد.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: پروژه | رونمایی از مته حفاری دندانه ای | فناوری بومی | دوشنبه 8 خردادماه | سال 96 | جهاد دانشگاهی خوزستان | حسن محمدی مجد | مدیر پروژه طراحی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog