منطقه ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی

منطقه: ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان نرم افزار مایکروسافت

گت بلاگز علمی پزشکی فعالیت نهادهای ۹ گانه کشوری در طرح مواظبت اجتماعی

معاون تربیت‌بدنی و سلامت گفت: طرح نماد با همکاری ۹ دستگاه کشور جهت پیشگیری از وقوع آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان شکل گرفته هست.

فعالیت نهادهای ۹ گانه کشوری در طرح مواظبت اجتماعی

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورشگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ دومین نشست شورای عالی سند نظام مواظبت اجتماعی از دانش آموزان با حضور فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت، نمایندگان قوه قضاییه، شرکت بهزیستی، بنیاد برکت، وزارت رفاه، مجلس و دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و علوم بهزیستی در ساختمان شهید رجایی وزارت آموزش و پرورش عصر امروز برگزار شد.
در این نشست حمیدی عنوان کرد: افتخار داریم دومین جلسه در حالی برگزار می شود که شاهد پیشرفت هایی در حوزه دانش آموزان است.

عبارات مهم : آموزش

وی ادامه داد: طرح نماد زمانی شکل گرفت که همه نهاد ها به این نتیجه رسیدند که پیشگیری بر درمان مقدم است و باید سرمایه گذاری خاص در حوزه پیگیری از وقوع جرم انجام شود.
معاون تربیت بدنی و سلامت افزود: به جای فعالیت های بخشی باید کاری ملی حول محور پروژه نماد انجام و بسته ای برنامه ای تعریف شود که غربالگری در آن صورت گیرد.
حمیدی با بیان اینکه انگیزه های مشترکی بین نهاد ها شکل گرفته هست، عنوان کرد: در ابتدای کار با نهادهای ذیربط همکاری را شروع کردیم و با ۹ دستگاه این تفاهم نامه شکل گرفت و نهادهای دیگری نیز به آن اضافه شد. از طرفی صدا و سیما نیز می تواند جهت تبلور این کار وارد عمل شود.
وی یادآور شد: ۶۰ برنامه آموزشی، ۴۰ برنامه غربالگری و ۴۰ مداخله از محصولات طرح نماد محسوب می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | سلامت | آموزشی | برنامه | طرح نماد | مراقبت های ویژه | برنامه آموزشی | برنامه غربالگری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog