منطقه ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی

منطقه: ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان نرم افزار مایکروسافت

گت بلاگز فرهنگی هنری با حضور جامعه‌شناسان، کتاب «مسائل اجتماعی» نقد می‌شود

کتاب «مسائل اجتماعی» نوشته‌ جان مشونیس، در مرکز فرهنگی شهر کتاب بهشتی نقد و بررسی می‌شود.

با حضور جامعه‌شناسان، کتاب «مسائل اجتماعی» نقد می‌شود

به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی کلوب خبرنگاران به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات؛ کتاب «مسائل اجتماعی» نوشته جان مشونیس، سه شنبه دوم خرداد ساعت ۱۶:۳۰ در مرکز فرهنگی شهر کتاب بهشتی نقد و بررسی می شود.
در این نشست، که با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، مرکز فرهنگی شهر کتاب و انجمن جامعه شناسی کشور عزیزمان ایران برگزار می شود، دکتر هوشنگ نایبی، مترجم کتاب، به همراه دکتر عماد افروغ، دکتر سیدحسین سراج زاده و دکتر صلاح الدین قادری به نقد و بررسی کتاب خواهند پرداخت.
کتاب «مسائل اجتماعی» که با همکاری شورای اجتماعی کشور، از سوی انتشارات پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات انتشار یافته هست، نشان می دهد که مساله اجتماعی چیست و اساسا آیا و چگونه موضوعاتی معین، مساله اجتماعی به شمار می روند و آخر چه راه حل هایی دارند. این اثر، مشمول بر آخرین داده ها در زمینه پرسشها اجتماعی در آمریکاست که با تحلیل نظری مباحث و مناقشات امروز دنیا بر اساس رویکرد تعبیرگرایی اجتماعی کامل می شود.
این کتاب در دو جلد و در ۱۷ فصل تدوین شده است هست؛ فقر و ثروت، نابرابری نژادی و قومی، نابرابری جنسیتی، سالخوردگی و نابرابری، جرم، خشونت و نظام قضایی، گرایش جنسی، اعتیاد، تندرستی جسمی و روانی، اقتصاد و سیاست، کار و محیط کار، زندگی خانوادگی، آموزش، زندگی شهری، جمعیت و نابرابری جهانی، تکنولوژی و محیط زیست و جنگ و تروریسم هفده فصل این کتاب هست. این کتاب ضمن پرداختن به پرسشها اجتماعي به «راه ‏حل‏ ها» نيز اشاره دارد. از اين رو بخش عمد‏ه‏اي از هر فصل به سياست اجتماعي تخصیص داده شده است یافته هست.
نویسنده کتاب پرسشها اجتماعي مدعی است که این کتاب به خواننده کمک مي‏‏ كند به شهروند سياسي فعال تبديل شود. از این رو در هر فصل ديدگاه‏‏هاي سياسي گوناگون راجع به مباحث فراوان به ميان آمده تا خوانندگان و به خاص دانشجويان براي ورود به سياست، توانمند و از اطلاعات و مفاهيم درخور براي تحليل مباحث امروز برخوردار شوند.
مرکز فرهنگی شهر کتاب بهشتی در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم واقع هست. ورود به این نشست، جهت علاقه مندان آزاد است.

عبارات مهم : فرهنگ

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرهنگ | مسائل اجتماعی | کتاب | مسائل اجتماعی | جان مشونیس | مرکز فرهنگی شهر کتاب شهید بهشتی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog