منطقه ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی

منطقه: ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان نرم افزار مایکروسافت

گت بلاگز فضای مجازی Visual Studio 2017 مایکروسافت عرضه شد

Visual Studio 2017 به برنامه‌نویسان امکان می‌دهد تمام قابلیت‌های مورد نیاز خود را در یک راهکار معنی‌دار جهت شرکت خود به کار بگیرند.

Visual Studio 2017 مایکروسافت عرضه شد

به روایت گروه خبری حوزه دریچه فناوریگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛شرکت مایکروسافت آخرین نسخه از ابزار توسعه نرم افزاری مشهور خود موسوم به Visual Studio 2017 را جهت کارشناسان و متخصصان این عرصه عرضه کرده است.

عبارات مهم : ابزار
سیستم Visual Studio که از آن به عنوان یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) یاد می شود، به برنامه نویسان این امکان را می دهد که بتوانند راهکارهای سازمانی را مبتنی بر پلتفرم خود ارائه دهند. برنامه نویسان و توسعه دهندگان همچنین با بهره گیری از این ابزار، قادر خواهند بود که زبان برنامه نویسی اختصاصی خود را به کار برند.

«مایکل منصور» مدیر نوآوری های شرکت مایکروسافت در منطقه خاورمیانه در این خصوص گفت: «با محصول تازه خود به توسعه دهندگان نرم افزار امکان می دهیم ابزارهای مورد نیاز جهت توسعه صنعت خود را به صورت یکپارچه در اختیار داشته باشند.»

او همچنین توضیح داد: «سیستم Visual Studio 2017 به برنامه نویسان امکان می دهد تمام توانایی های مورد نیاز خود را در یک راهکار معنی دار جهت شرکت خود به کار بگیرند. این ابزار می تواند به صورت همزمان روی چند دستگاه استفاده شود، با زبان های برنامه نویسی متفاوت سازگاری دارد، محیط برنامه نویسی یکپارچه ارائه می کند و ابزارهایی را در اختیار برنامه نویسان می گذارد که می تواند خدمات مبتنی بر DevOps را روی آن توسعه دهند.»

از نظر کارشناسان، این ابزار، فضایی گسترده با توانایی هایی شایان توجه به منظور توسعه نرم افزار جهت شرکت ها و شرکت ها در اختیار برنامه نویسان می گذارد و از این رو، عرضه نسخه تازه آن، اتفاقی مهم به شمار می رود.

به طور کلی سیستم Visual Studio 2017 بر زیاد کردن بهره وری، اصول سازمانی و توسعه خدمات پردازش ابری Azure مبتنی بر فضای موبایلی تأکید دارد.

منبع: ایتنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ابزار | سیستم | برنامه | برنامه نویسی | توسعه دهندگان | شرکت مایکروسافت | توسعه دهندگان نرم افزار | مایکروسافت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog