منطقه ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی

منطقه: ابزار سیستم برنامه برنامه نویسی توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت توسعه دهندگان نرم افزار مایکروسافت

گت بلاگز کرمانشاه تورهای کرمانشاه گردی جهت مددجویان

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی‌(ره) استان کرمانشاه از برگزاری سفرهای یک روزه داخل استانی مددجویان از ابتدای سال‌جاری خبرداد.

تورهای کرمانشاه گردی جهت مددجویان

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه کامیار جمشیدی اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) در کار سایر خدمات حمایتی، درمانی و اشتغال برنامه های فرهنگی خاصی را خاص مددجویان به خصوص دانش آموزان و دانشجویان برگزار می کند.

عبارات مهم : سفرهای

معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه به مسابقه های متفاوت علمی و فرهنگی از جمله جشنواره های قرآنی، هنری، ورزشی و… جهت مددجویان اشاره و بیان کرد: جشنواره سرود استانی با 24 گروه مراحل متفاوت را سپری کرده که گروهای منتخب به جشنواره کشوری سرود اعزام می شوند.
وی به سفرهای یک روزه داخل استانی مددجویان از ابتدای امسال اشاره و بیان کرد: نشانه از سفرهای یک روزه به مقصد اماکن زیارتی، سیاحتی، جاذبه های طبیعی و تاریخی داخل استان ارایه آموزش های فرهنگی ، تربیتی، ایجاد روحیه نشاط و شادابی میان مددجویان زیر حمایت این نهاد است.
این مسؤول با بیان اینکه کانون های فرهنگی و تربیتی این نهاد در جهت غنی سازی اوقات فراغت مددجویان در تابستان برنامه های متعدد فرهنگی و آموزشی برگزار می کند، گفت: حضور مددجویان در کانون های کمیته امداد رایگان است.
جمشیدی با اشاره به اینکه فعالیت های کانون های تابستانه کمیته امداد از اوایل تیرماه شروع می شود، اضافه کرد: برنامه های این کانون ها با نشانه غنی سازی اوقات فراغت مددجویان تا آخر شهریورماه ادامه دارد و مددجویان موفق و فعال شرکت کننده در برنامه های کانون تابستانه کمیته امداد به اردوهای تفریحی اعزام و جشنواره های قرآنی، ورزشی و هنری راه می یابند.
بیش از یک هزار چهارصد مددجو در فصل بهار در جهت سفرهای یک روزه به مقصد اماکن زیارتی، سیاحتی، جاذبه های طبیعی و تاریخی استان کرمانشاه اعزام می شوند.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: سفرهای | برنامه | جشنواره | کرمانشاه | کمیته امداد | کرمانشاه | کمیته امداد | مددجویان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog